Който разбира, тук се спира - купувам, продавам, подарявам:)

Moderator: Fireball

Margaritka

Re: Който разбира, тук се спира - купувам, продавам, подаряв

Post by Margaritka » Thu Sep 02, 2010 3:46 pm

Хайде, дойде ред и аз да се включа в тази тема, и то от подаряващата страна! :P

Значи, преди няколко дни получих от 2 приятелки по 2 огромни торби с прекрасни бебешки дрехи и сега ги селектирам, остана ми 1. Съответно аз като извадих дрешките на Лоти, които вече не му стават, или няма да му стават в следващия месец, и торбите с дрехи за раздаване си станаха пак 4! :D
Ясно е, че ще донеса на Мелчето една част от тях, като идвам в София за РД-то на Милето. Въпросът ми е към Лорчето, Николчето и Галчето - бихте ли желали да метнем и на вас някоя торба с крушовски дрешки? :yahoo:

gala03

Post by gala03 » Thu Sep 02, 2010 9:11 pm

Марги, :yahoo: безкрайно благодаря за предложението, но за момиченцето сме подготвени до около седем годишна възраст ;) , а за момченцето вече имаме предложения от братовчед ми, една приятелка и една колежка... :think: Отделно от това и снахичката ще пътува до майка си в Кърджали другата седмица и смята да отскочат и до Димитровград да накупят от тамошните цехове-производители дрешки и за Васенцето, и за нашите жабченца. Така че предоставям възможността на Лорка и Никол, защото ние просто няма да имаме кога да използваме всички дрешки :thumbup: smiliesSet1047
Няма наваксани мигове, има само пропуснати такива...

Lora33

Post by Lora33 » Sat Nov 27, 2010 10:09 pm

Марги, много благодаря за предложението :yahoo: Тъй като сме порастнали, особено на дължина и гащиризоните и бодитата ни окъсяха, мислех тези дни да намеря време докато майка го гледа да му накупя това-онова :D Уж не е толкова голям, а дрешките които ги дават за 0-3 м са ни вече мънички :mrgreen: Но тъй като съм чувала, че трябва да се плати, дори и минимална сума при размяна на дрешки на деца, ти ще си тази която ще определи цифрата :thumbup: Не може само да се подарява :D

Опаа, имам и бременни гащи за подаряване. Остана ми и колана за бременни, който поради контракциите успях да нося едва 20-тина дни. Казвайте който има нужда да пращам :thumbup:
Image

Margaritka

Post by Margaritka » Fri Dec 03, 2010 9:23 am

Аааааааа, Лорчееееее, ама те минаха 3 месеца, откакто писах , бре! :mrgreen: И тъй като никой друг не ги пожела, аз занесох 4-те торби на Мелчо-Карамелчо!

Тъй че, ША вА замолА, отваряйте си очите Овреме, тъй щото да координираме разпределението на благините! :) :mrgreen:
ImageImageImageImage

Lora33

Post by Lora33 » Wed Mar 30, 2011 10:10 pm

Никой не е писал скоро, та викам да опресня инфото.... все още имам колан за бременни за подаряване. Ако на някой му е необходим да свирка :yahoo: Да кажа, че е носен около 3 седмици, но е качествен и няма никакви забележки :mrgreen:
Image

lenny

Post by lenny » Mon May 30, 2011 10:29 am

Омаляват ни вече разни дрешки за възраст 12 -18 месеца. Та ако някой има нужда - нека драсне, защото вече само ги прескачам у дома :yahoo:
Image
Един за всички, всички за един!!!

Margaritka

Post by Margaritka » Mon May 30, 2011 11:36 am

Ох, Лени, токова много имаме и ние... Така че да свирка някой друг.
И аз да предложа предния размер - до 74 см! :thumbup:
ImageImageImageImage

rumix

Post by rumix » Mon May 30, 2011 7:35 pm

lenny wrote:Омаляват ни вече разни дрешки за възраст 12 -18 месеца. Та ако някой има нужда - нека драсне, защото вече само ги прескачам у дома :yahoo:
Ленич, благодарейки за предложението, да си призная, че нямаме много есенни неща точно за след годинката, а лятото бързо ще се изтъркули. От бате Марти пък за тая възраст също не са останали, тъй като той много лазеше и всичко беше съсипано на коленете. Тъй че давай! :yahoo: :mrgreen:

Мелани

Post by Мелани » Mon May 30, 2011 8:29 pm

Да си кажа че в момента Стефи носи номер 74, макар да е по-нисък на ръст. За лятото май ще се справим. Може би до есента ще е поотхвръкнал, така че приема се всяко предложение, но нищо спешно.
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Image

Post Reply