Да сложа и аз една много лесна рецепта за баничка - млечна ,че става бързо...
В съд се натрошава сиренце и се разбърква с яйца , олио и кисело мляко.Готовите кори се намачкват(една по една) като лист хартия и се слагат в намаслена тавичка (плътно една до друга).Заливат се със сместа и се запича...Количеството е в зависимост от големината на тавичката , но за една средно голяма стигат 3-4 яйца , малко повече от половината млекце и 300-400 гр сиренце, а олиото около половин чаена чашка.
